2024 Aslan Burcu ve yükselen Aslan

2022 aslan burcu yorumu

Şans gezegeni Jüpiter, 16 Mayıs 2023’te yıldız haritanızda iş hayatı ve başarı ile ilgili 10. Eve geçti ve 26 Mayıs 2024’e dek burada. Yükselebilir, iyi bir iş teklifi alabilir ya da başka bir alana/sektöre geçebilirsiniz. Çalıştığınız şirket sizi yeni bir pozisyona atayabilir veya farklı bir yere gönderebilir.

Ani, beklenmedik olayları ve değişimleri gösteren Uranüs de 2018 Mayıs ayından beri Boğa burcunda, son yıllarda iş hayatında bazı iniş-çıkışlar yaşadınız. Jüpiter, bu sene sorunları çözmek ve işleri yoluna sokmak için size şans getiriyor. Muhtemelen, bir süredir iş değiştirmek, daha özgür bir alanda çalışmak ya da kendi işinizi yapmak istiyorsunuz. Belki de iş değiştirmek için birtakım eğitimler alıyor, girişimlerde bulunuyorsunuz. Neyse ki, 2024’te çabalarınız olumlu sonuç verecek ve Nisan-Mayıs aylarında istediğiniz değişikliği yapabileceksiniz.

Jüpiter, 26 Mayıs 2024’te yıldız haritanızda idealler, umutlar, geleceğe dair planlar, arkadaşlar ve grup çalışmalarıyla ilgili 11. Eve geçiyor. Çok çalıştığınız yoğun bir yıldan sonra yeni insanlarla bir araya gelmek ve çevrenizi genişletmek önem kazanacak. 2024’te iş hayatında başarılı bir yıl geçireceksiniz, belki de farklı bir yola gireceksiniz. 26 Mayıs’tan sonra sosyal hayatınız canlanacak. Sosyal çevre ve arkadaşlar güçlenmenize ve özgürleşmenize neden olacak. Yeni arkadaşlıklar, dostluklar hatta iş birlikleri kurulabilir. Eski dostlarla görüşebilir, yeni ortamlara girebilir, farklı insanlarla tanışabilirsiniz.

Satürn, 2023’te Balık burcuna, yıldız haritanızda yakın ilişkiler, ortak finansal konular ve dönüşümle ilgili 8. Eve geçti. 2024’te de burada olacak. Bu sene ilişkinizde daha derin bir yakınlığı ya da maddi manevi ortaklığı deneyimleyebilir, evlenebilir, çocuk sahibi olabilir ya da ortak iş yapmaya başlayabilirsiniz. Bu süreçte iç dünyanızda güvenle ilgili problemler ve geçmiş travmalar açığa çıkabilir, hayatı daha fazla sorgulayabilir, ruhsal konulara ve metafiziğe ilgi duyabilirsiniz. Bir terapistle çalışmak, korku ve bağımlılıklarla yüzleşmek iyi olabilir.

2023-25 arasında, eşinizin mali durumu, borç, alacak, vergi, miras, sigorta, yatırım ve kredilerle ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Finansal kaygılar söz konusu olabilir. Borçları yapılandırmanız gerekebilir. Farklı yatırım veya ortaklıklara girebilir, ek gelir getirebilecek seçenekleri araştırmaya, ek iş yapmaya başlayabilirsiniz.

Yıllardır biriktirdiğiniz olumsuz duyguları arıtıyor, daha önce bilmediğiniz bir güce kavuşuyorsunuz. Zaman zaman üzüntü hissedebilir, zorlanabilirsiniz ancak bu süreçten sonra duygusal olarak daha güvende hissettiğiniz bir noktaya geleceksiniz.

Satürn burada iken gerçekten uyumlu çalışabileceğiniz, yaşayabileceğiniz bir kişi ile bir ilişki veya ortaklık kurabilirsiniz.

Plüton, 21 Ocak’ta Kova burcuna yıldız haritanızda ikili ilişkiler ve ortaklıkla ilgili 7. Eve giriyor. Eğer yalnızsanız, duygusal ve tutkulu bir ilişki başlayabilir. Eğer biriyle birlikteyseniz, ilişkiniz büyük bir değişim sürecine girecek. İlişkideki sorunlar, gerilimler ya da eksikler yüzeye çıkacak. Artık yüzeysel ilişkilere katlanamayacaksınız, zira tutku arıyorsunuz. Size uygun olmayan biriyle birlikteyseniz, ilişkinizin bitmesi de mümkün.

Önümüzdeki 20 yılda ilişkinizde büyük değişiklikler ve güç savaşları yaşayacaksınız ancak aynı zamanda sevgiyi nasıl paylaşacağınızı, nasıl seveceğinizi ve sevileceğinizi öğreneceksiniz. Başkalarıyla ilişki kurma beceriniz önemli ölçüde gelişecek.

2024 sonbaharında (4 Eylül) Mars, Yengeç burcuna geçecek, yıl sonunda ise (7 Aralık) geri gidiyor. Kontrol dışı gelişmeler canınızı sıkabilir, zira Mars yıldız haritanızda 12. Evde. Bilinçaltı duygu ve düşünceler açığa çıkacak, yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilir, terapiden fayda sağlayabilirsiniz. Kendinizi sabote ettiğiniz noktaları fark edip geride bırakacak, yenileneceksiniz.

Devamı

795,00

  • 2024'TE NELER OLACAK?
2024'te Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 133 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus
  1. Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin.
  2. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin.
  3. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek.
Bonusu 2024 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

95,00

  • 2024'TE NELER OLACAK?
2024'te Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 133 sayfa, PDF Kitap