2024 Başak Burcu ve yükselen Başak

2022 basak burcu yorumu

Satürn, 2023’te Balık burcuna, yıldız haritanızdaki ikili ilişkilerle ilgili 7. Eve geçti. Satürn 2024’te de burada olacak. Geçtiğimiz yıl muhtemelen hayatınızda uzun dönemli bir ilişki, dostluk ya da ortaklığın ilk adımları atıldı.

2023-25 arasında romantik ilişkilerden, yakın dostluklara ve iş ortaklıklarına yakın ilişkileriniz testten geçiyor. Karşınızdaki kişi size ayna tutabilir, ilişkilerde yaşadığınız zorluklar kendinizi tanımanıza ve geliştirmenize yarayabilir.

Satürn, partneriniz, yakın dostlarınız ya da iş ortağınızla ilişkinizi sağlam bir temele oturtmanız gerektiğini gösteriyor. Eğer bir beraberliğiniz varsa, sorumluluklar öne çıkıyor ya da ilişkiniz ciddileşiyor. Eğer bir birlikteliğiniz yoksa, yüzeysel ilişkilerden uzaklaşacak, ciddi ve kalıcı bir ilişkiye girmek isteyeceksiniz. İlişkiler hakkında daha fazla düşünecek ve ne istediğinizi sorgulayacaksınız.

Şans gezegeni Jüpiter, 26 Mayıs 2024’e dek yıldız haritanızda eğitim, seyahat ve yurtdışı ile ilgili 9. Evde olacak. Hayat felsefeniz, inançlarınız, idealleriniz yenilenecek. Ufkunuz genişleyecek, yabancılar, yurtdışı, seyahat ve eğitimle ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Şimdi kendinizi geliştirme zamanı. İlginizi çeken konuları araştırın, kurslara, eğitimlere katılın, eğer mümkünse yurtdışına çıkın, seyahat edin. Bu sene yeni deneyimler, yeni yerler görmek ve yeni insanlar tanımak size iyi gelecek.

Jüpiter, 26 Mayıs 2024’te yıldız haritanızda iş hayatı, kariyer ve toplumdaki rolünüzle ilgili 10. Eve geçiyor ve kariyer açısından en şanslı yıllarınızdan biri başlıyor. Uzun zamandır süregelen çabalarınızın sonuçlarını almaya başlıyor, işinizde istediğiniz noktaya geliyorsunuz. Karşınıza güzel fırsatlar çıkıyor.

Eğer mevcut işinizde mutlu iseniz, sürpriz bir terfi ya da yer değişikliği, yurtdışı ya da şehir dışında görev almak söz konusu olabilir. Üstlerden destek görebilir, önemli bir pozisyona geçebilirsiniz. Bir ortaklık da olabilir, zira Satürn yıldız haritanızda ikili ilişkileri ve ortaklıkları gösteren 7. Evde ilerliyor.

Plüton, 21 Ocak’ta Kova burcuna yıldız haritanızda çalışma hayatı, iş ortamı, günlük rutin ve sağlıkla ilgili 6. Eve giriyor.

Eğer sağlığınızla ilgili ihmal edilen şeyler varsa, ele alınması gereken problemler olarak patlak verebilir. Sağlığınız için sorumluluk almanız, beslenme sisteminizi hatta yaşam biçiminizi, uç durumlarda işinizi değiştirmeniz gerekebilir.

Önümüzdeki 20 yıl süresince birçok konuda kendinizi geliştirecek ve hayatınızı iyileştireceksiniz. Detaylı çalışmalarda başarılı olacak, teknik, karmaşık ve dikkat isteyen işlerde sivrileceksiniz. İş değiştirebilir, kendinize en uygun işi bulmaya çalışabilirsiniz. Çalışanlar ya da işverenlerle güç savaşları yaşanabilir, işyerinde duygusal ve hassas olabilirsiniz.

2024 sonbaharında (4 Eylül) Mars, Yengeç burcuna geçecek, yıl sonunda ise (7 Aralık) geri gidiyor. Arkadaşlıklar ve grup çalışmaları önem kazanıyor, zira Mars yıldız haritanızda 11. Evde. Sosyal hayatınız canlanacak, arkadaşlarla sık sık bir araya geleceksiniz. İş hayatında ekip çalışmaları yoğun geçecek, yeni bir ekip kurmanız gerekebilir. Grup, dernek, vb. bir yerde aktif çalışmaya başlayabilirsiniz.

Devamı

795,00

  • 2024'TE NELER OLACAK?
2024'te Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 133 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus
  1. Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin.
  2. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin.
  3. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek.
Bonusu 2024 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

95,00

  • 2024'TE NELER OLACAK?
2024'te Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 133 sayfa, PDF Kitap