2024 Oğlak Burcu ve yükselen Oğlak

2022 oglak burcu yorumu

2024 yılında Satürn, geçen yıl olduğu gibi yine yıldız haritanızda iletişim, fikirler ve yakın çevreyle ilgili 3. Evden geçiyor. Zihinsel olarak derinleşecek, düşüncelerinizi netleştireceksiniz. Yüzeysel konuşmalardan sıkılabilir, daha derin sohbetler arayabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl muhtemelen bir kursa ya da eğitime başladınız, kendinizi geliştirdiniz, düşüncelerinizi gözden geçirdiniz ve daha dikkatli düşünmeye, bildiklerinizi sorgulamaya başladınız. Bu sene geçen yıl başladığınız eğitimlere devam edeceksiniz gibi görünüyor. Yakın çevrenizde ise ilişkiler zaman zaman zorlayıcı olabilir.

Çevrenizdeki bazı insanlardan uzaklaşabilir, artık fazla ortak noktanız kalmadığını düşünebilirsiniz. Kardeş/yakın akraba ve komşularla olan bazı ilişkilerde sorunlarla karşılaşacak, bazı ilişkilerin ise güçlendiğini göreceksiniz. Kardeşlerle aranıza soğukluk girebilir ya da kardeşinizin bazı problemleri olabilir.

İşle ilgili eğitimlere katılabilir ya da kendiniz seminer verebilirsiniz. Zihinsel uğraşlar önem kazanıyor, bazı konularda araştırma yapabilir, yazabilirsiniz.

Şans gezegeni Jüpiter, 26 Mayıs 2024’e dek yıldız haritanızda aşk, romantizm, çocuklar, eğlence, hobi ve keyiflerle ilgili 5. Evde.

Ani, beklenmedik olayları ve değişimleri gösteren Uranüs de 2018 Mayıs ayından beri yıldız haritanızda 5. Evde ilerliyor. Son yıllarda özel hayatınızda istikrarı yakalamakta zorlandınız. Kuvvetle muhtemel karşınıza çekici ancak güvenilmez tipler çıktı. Ya da çocuklarınızın asi tavırları ile karşılaştınız. Neyse ki, Nisan-Mayıs aylarında şartlar olumlu yönde değişiyor.

5. ev tiyatro, sahne, sanat ve oyunculuk ile de ilgili. Eğer bu alanlardan birinde çalışıyorsanız, 2024 sizin yılınız olabilir. Başarı, güç, hatta ün kapınızda…

Ya da ayaklarınızı yerden kesecek bir aşk söz konusu olabilir.

Jüpiter, 26 Mayıs 2024’te yıldız haritanızda işyeri, birlikte çalıştığınız kişiler ve hastalıklarla ilgili 6. Eve geçiyor. Hayatınızı düzene sokabilir, sadeleşebilir, bazı işleri başkalarına devredebilir, işte ya da evde sizin için çalışacak kişiler bulabilirsiniz. Sağlığınıza, çalışmalarınıza, gündelik işlere ve verimliliğe odaklanıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle iyi ilişkiler kuruyor ve onlardan destek görüyorsunuz. İş ortamında keyifli ve mutlusunuz. Geliriniz artabilir, karşınıza iyi fırsatlar çıkabilir.

Plüton, 21 Ocak’ta Kova burcuna yıldız haritanızda para, değerler ve özdeğer ile ilgili 2. Eve giriyor.

Önümüzdeki yıllarda değer verdiğiniz şeyler ve gelir kaynaklarınız, nereden ne kadar para kazandığınız büyük değişim gösterebilir. Maddi mücadeleler söz konusu olabilir. Maddi konulara, sahip olduklarınıza bakış açınız değişecek. Zengin, varlıklı olmak isteyebilir, bu konuda çaba gösterebilir hatta güç savaşlarına girebilirsiniz. Ya da ruhsal bir arayışa girip mal-mülk sahibi olmaya önem vermeyeceksiniz.

2024 sonbaharında (4 Eylül) Mars, Yengeç burcuna geçecek, yıl sonunda ise (7 Aralık) geri gidiyor. İkili ilişkiler gündeminizde, zira Mars yıldız haritanızda 7. Evde. İlişkilerde girişken ve bağımsız davranabilir, aktif ve iddialı kişilere ilgi duyabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişiler, partneriniz ve yakın dostlarınıza karşı diplomatik ya da uzlaşmacı olmanız zor görünüyor. Özel hayatınızda ya da iş hayatında tartışmalar yaşanabilir.

Devamı

795,00

  • 2024'TE NELER OLACAK?
2024'te Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 133 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus
  1. Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin.
  2. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin.
  3. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek.
Bonusu 2024 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

95,00

  • 2024'TE NELER OLACAK?
2024'te Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 133 sayfa, PDF Kitap