2024 Yay Burcu ve yükselen Yay

2022 yay burcu yorumu

Satürn, 2023’te Balık burcuna, yıldız haritanızda ev, aile ve iç dünya ile ilgili 4. Eve geçti. 2024’te de burada olacak. Satürn 4. Evde, ev ve aileyle ilgili zorlukları gösteriyor. Duygusal olarak olgunlaştığınız bir süreçtesiniz. Bu, hayatınızı yeniden kurduğunuz ve önceliklerinizi yeniden belirlediğiniz bir zaman ve hiç kolay değil. Bu dönemde kendinize iyi bakmanız ve mutlu olacağınız, iyi hissedeceğiniz şeyler yapmanız önemli.

Acele etmeyin, kendinize vakit ayırın, duygularınızı yazın, terapi ya da danışmanlık almak için de uygun, zira çocuklukta oluşmuş duygu ve inançlar yüzeye çıkıyor.

Evde yaşlı bir kişiye bakmak, ebeveynlerinizin sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Aile içerisinde sorumluluklarınız artabilir. Çocuklarla ilgili sorunlar ya da zorluklar olabilir. Taşınmanız, evinizi yeniden düzenlemeniz, tadilat yaptırmanız mümkün.

Şans gezegeni Jüpiter, 26 Mayıs 2024’e dek Boğa’da, yıldız haritanızda işyeri, birlikte çalıştığınız kişiler ve hastalıklarla ilgili 6. Evde. Günlük hayatınızı düzene sokmak ve sağlığınızı güçlendirmek için iyi bir zaman.

Ani, beklenmedik olayları ve değişimleri gösteren Uranüs de 2018 Mayıs ayından beri Boğa burcunda, son yıllarda iş hayatında ya da çalışma ortamında bazı iniş-çıkışlar yaşadınız. Jüpiter, bu sene sorunları çözmek ve işleri yoluna sokmak için size şans getiriyor. Belki de iş değiştirmek, daha özgür bir alanda çalışmak ya da kendi işinizi yapmak istiyorsunuz. 2024’te çabalarınız olumlu sonuç verebilir ve Nisan-Mayıs aylarında istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Geliriniz artabilir, karşınıza iş fırsatları çıkabilir. Eğer varsa sağlık problemleri düzelebilir, sağlıklı yaşam konularına merak salabilir ve kendinize iyi bakmaya başlayabilirsiniz.

26 Mayıs 2024’te Jüpiter, yıldız haritanızda ikili ilişkiler ve ortaklıkla ilgili 7. Eve geçiyor. Sizi gerçekten anlayan ve tamamlayan, birlikte iyi bir ikili olacağınız kişilerle karşılaşacaksınız, dostluk, ortaklık ya da romantik bir ilişki gündeme gelecek. Partneriniz size çok şey katabilir, ilişkiniz kendinizi geliştirmenize yol açabilir. Eğer uzun süreli bir ilişkiyi bitirmek istiyorsanız, Jüpiter burada dostça bir ayrılık getirebilir.

Plüton, 21 Ocak’ta Kova burcuna yıldız haritanızda yakın çevre, kardeşler, düşünce biçimi, eğitim ve iletişimle ilgili 3. Eve giriyor.

Önümüzdeki yıllarda eğitim hayatında dönüşümler, kardeşler, yakın akrabalar, komşularla ilişkilerde büyük değişimler yaşayacaksınız. Konsantrasyonunuz artacak, durumları değerlendirmekte, sorunları çözmekte mükemmel yeteneklere sahip olduğunuzu fark edeceksiniz. Zihinsel çalışmalara odaklanabilir, farklı konularla (astroloji, yoga, vs.) ilgilenebilirsiniz.

Kardeşlerle yapılan işler önem kazanabilir. Kardeşleriniz sizi güçlü bir şekilde etkileyebilir ya da güç savaşları, çatışma ve rekabet olabilir. Kardeşlerle daha derin duygusal bağlar kurulabilir.

2024 sonbaharında (4 Eylül) Mars, Yengeç burcuna geçecek, yıl sonunda ise (7 Aralık) geri gidiyor. Mars, ortak finansal konular, kredi, borç, alacak, miras, vergi ya da sigorta işleri ile ilgilenmeniz gerektiğini gösteriyor. Ortak harcamalar artabilir, parayla ilgili tartışmalar yaşanabilir. Ya da mal paylaşımı, miras paylaşımı, ayrılık, boşanma vb. gündeme gelebilir.

Devamı

495,00

  • 2024'TE NELER OLACAK?
2024'te Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 133 sayfa, PDF Kitap + ASTRO Bonus
  1. Kitapla birlikte Astro Bonus formunu indirin.
  2. Sorunuzu doğum bilgilerinizle (doğum tarihi, yeri ve saati) iletisim@duygupekbey.com adresine gönderin.
  3. 2 gün içerisinde size sorduğunuz soru için e-mail ile astrolojik yorum gönderilecek.
Bonusu 2024 yılında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

95,00

  • 2024'TE NELER OLACAK?
2024'te Jüpiter, Satürn ve diğer gezegen transitleri, tutulmalar, yeni ay ve dolunaylar, geri giden gezegenler, her burç için yıllık yorum. 133 sayfa, PDF Kitap