Astroloji Eğitimi 2023-24

Üniversitede araştırma görevlisi olarak da çalıştım, kurumsal işlerde de. Astroloji ise açık ara en keyif aldığım ve mutlu olduğum iş.

Hayat bir yolculuk, astroloji ise bu yolculukta elimizdeki fener ya da yol haritası… Kendini tanımak, yaşadıklarını anlamak, bireysel ve kolektif düzeyde olacakları tahmin etmek mümkün astrolojiyle.

Eğer kendinizi tanımak, bu süreçte sağlam dostlar, arkadaşlar edinmek ve ilerde kendinize özgür, kimseye hesap vermeden çalışabileceğiniz bir yol çizmek istiyorsanız, bu eğitime katılabilirsiniz. Üstelik bu alanda çalışsanız da çalışmasanız da öğrendiğiniz her şey işinize yarayacak!

Eğitim Programı

Eğitimin ilk yılında (temel seviye) yıldız haritası yorumlamaya ilişkin bilgiler aktarılacak, 2. yılda ise (ileri seviye) öngörü teknikleri ve ilişkiler astrolojisi incelenecektir.

Temel Seviye - Yüz Yüze Eğitim

Temel seviye eğitim süresi 32 haftadır. Dersler haftada 1 gün 3 saattir. Hafta içi dersleri Salı günü 11:00-14:00, hafta sonu dersleri ise Cumartesi günü 11:00-14:00 arasında yapılacak. Eğitim ücreti aylık KDV dahil 950 TL’dir. (Toplam 4 ders)

Kaçırdığınız ders olursa telafi etmek için online eğitime katılabilir ya da ders kaydını izleyebilirsiniz.

Hafta içi dersleri 25 Nisan Salı günü, hafta sonu sınıfı ise 29 Nisan Cumartesi günü başlıyor. Eğitim adresi 1481 sokak No:9 Alsancak-İZMİR. (Bilgi almak için yüz yüze görüşmek isterseniz, lütfen randevu alın.)

Detaylı bilgi ve kayıt için 0 506 587 69 13 no’lu telefonu arayabilir ya da iletisim@duygupekbey.com adresine email gönderebilirsiniz.

Online Eğitim

İzmir dışındakiler ya da internet üzerinden ders almak isteyenler için online eğitim 26 Nisan Çarşamba günü başlıyor.

Temel seviye eğitim süresi 32 haftadır. Dersler haftada 1 gün 2,5 saattir. Online eğitim dersleri Çarşamba günü 20:00-22:30 arasında yapılacak. Eğitim ücreti aylık KDV dahil 950 TL’dir. (Toplam 4 ders)

Detaylı bilgi ve kayıt için 0 506 587 69 13 no’lu telefonu arayabilir ya da iletisim@duygupekbey.com adresine email gönderebilirsiniz.

Dersler katılımcıların doğum haritaları üzerinden örneklerle anlatılıyor. Ders notları e-mail ile gönderilecek. Eğer dersi kaçırırsanız ya da tekrar izlemek isterseniz, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

İleri Seviye

İleri seviye eğitim süresi 28 haftadır. Dersler haftada 1 gün 3 saattir.

İleri seviye dersleri Aralık ayında başlayacak.

Detaylı bilgi ve kayıt için e-mail iletisim@duygupekbey.com

*** Temel seviye eğitim sonunda temel bilgiler sınavı yapılacak, ileri seviye eğitim sonunda ise yorumlama projesi hazırlanacaktır. Yorumlama projesini başarıyla tamamlayan öğrenciler sertifika almaya hak kazanıyor.

Temel Seviye Ders Programı

 1. Astrolojiye giriş
 2. Elementler ve Nitelikler
 3. Harita eksenleri
 4. Burçlar
 5. Gezegenler
 6. Evler
 7. Ev sistemleri
 8. Açılar
 9. Ay Düğümleri ve Doğum öncesi tutulmalar
 10. Kiron ve Asteroidler
 11. Ay fazları
 12. Gece ve gündüz haritaları
 13. Harita tipleri
 14. Astronomi ve harita hesaplama
 15. Şans noktası
 16. Harita yorumlama
 17. Astrolojide etik kurallar

İleri Seviye Ders Programı

 1. Öngörümlerde semboller
 2. İlerletimler (progressions)
 3. Yönelimler (solar arc directions)
 4. Transitler
 5. Tutulmalar
 6. Profeksiyon
 7. Dönüş haritaları
 8. Firdaria
 9. İlişkiler astrolojisi
 10. Sabit yıldızlar
 11. Harmonik haritalar
 12. Orta noktalar
 13. Arap noktaları
 14. Rektifikasyon
 15. Seçim astrolojisi
 16. Ülkeler astrolojisi
 17. Harita yorumlama ve öngörüde bulunma
 18. Astrolojide etik kurallar