Boğa Burcunda Dolunay: Anda Ol

ay14 Kasım’da akşam saat 5 civarında Boğa burcunda Dolunay var. Dolunay Pluto ile olumlu açıda olacak. Mars 9 Kasım’dan beri Kova, Merkür 12 Kasım’dan beri Yay, Venüs ise 12 Kasım’dan beri Oğlak burcunda ilerliyor. Güneş ise halen Akrep’te. Güneş 22 Kasım’da Yay burcuna girecek.

Dolunay sonbaharın, Akrep mevsimin, değişimin ortasında daha huzurlu, sakin ve keyifli bir zaman yakalayabileceğimizi gösteriyor. Maddi konularla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Bir şeyleri sağlamlaştırmak, daha kalıcı veya somut hale getirmek mümkün. Venüs de 12 Kasım’da Oğlak burcuna girdiğinden önümüzdeki  2 hafta işle ilgili konular ve sorumluluklarla ilgilenmekten daha çok keyif alabiliriz.

Kasım ayındaki diğer bir önemli görünüm ise Jüpiter Pluto karesi. 18 Kasım – 2 Aralık arasında Terazi’deki Jüpiter Oğlak’taki Pluto ile kare açıda olacak. Bu dönemde ilerleme kaydetmek zor olabilir,  engellendiğimizi düşünebiliriz. Biraz daha sabırlı olmamız ve boyumuzdan  büyük işlere kalkışıp kalkışmadığımıza dikkat etmemiz gerek.

8 – 28 Kasım arasında ise Neptün  ve Güney Ay Büğümü Balık burcunda birleşti. Tüm dünya için kafa karıştırıcı bir zaman. Güney Ay Düğümü karma ve geçmiş ile ilgiliyken Neptün hassasiyetler, kayıplar, kafa karışıklıkları ve hayal kırıklıklarını gösteriyor. Geçmişten gelen konuların yarattığı kayıplar ve hayal kırıklıkları gündeme gelebilir.

Aralık ayının ilk haftasında Mars, Jüpiter ve Satürn olumlu açı içerisinde olacak, Aralık başında yapmak istediklerimizle ilgili ilerleme kaydetmek daha kolay olabilir.

error: Content is protected !!