Jüpiter Boğa Burcunda- Sadece Huzur…

16 Mayıs 2023- 26 Mayıs 2024

“Başını sokacak bir evin varsa, sobanın üzerinde çayın kaynıyorsa, sevdiklerin de yanındaysa, dünyanın en büyük servetine sahipsin.”

16 Mayıs’ta şans gezegeni Jüpiter Boğa burcuna geçiyor ve 26 Mayıs 2024’e dek Boğa’da olacak.

Jüpiter, her burçta yaklaşık 1 yıl kalır. Deneyimimizi, bilgimizi ve anlayışımızı arttırır. İyimserlik, büyüme, cömertlik, neşe, keyif ve bolluğu temsil eder.

Jüpiter hem maddi olanaklarımızı hem de bakış açımızı genişletir. Yeni insanlar, kültürler tanımak, uzak seyahatler, özgürlük, felsefe, din, hayata daha geniş bir perspektiften bakmak, gerçeği aramak ve bilgelik Jüpiter’le ilgilidir.

Jüpiter 16 Mayıs’ta sakin ve pragmatik Boğa’ya geçiyor. Hayallerimiz ya da uzun vadeli planlarımızı gerçekleştirmek için sağlam adımlar atabilir, planlı, pratik ve gerçekçi bir şekilde ilerleyebiliriz. Jüpiter’in büyüme isteği Boğa’nın sabrı ve dayanıklılığı ile birleşince maddi dünyada elle tutulur sonuçlar görmek mümkün.

Boğa burcu finansal konularla ilgili, Jüpiter Boğa’da iken maddi durumumuzu gözden geçirmek, yatırım yapmak için iyi bir zaman olabilir. Bir süredir dünyanın içinden geçtiği ekonomik kriz ve finansal çalkantılar durulabilir. Emtia fiyatları düşebilir, tarım, çiftçilik ve gıda sektörleri olumlu etkilenebilir.

Boğa burcu keyifler ve beş duyudan zevk almakla ilgili, yeme-içme vb. keyifleri abartabilir, doğada huzur bulabilir, müzik ve diğer sanat dallarından zevk alabilir, hayatımıza daha fazla sadelik, sessizlik ve güzellik katabiliriz.

Jüpiter toprak burcu Boğa’da iken risk almaktan uzak duracak, yeni şeylere şüpheyle yaklaşacak, denenmiş, kalıcı ve sağlam yapıları tercih edecek, tedbirli ve planlı bir şekilde hedeflerimize ulaşmaya çalışacağız. Elimizdeki olanakları iyi değerlendirebilir, sabırlı ve üretken olabiliriz.

Sahip olduklarımızın değerini bilecek, küçük şeylerden mutlu olacak ve maddi güvence arayacağız.

Jüpiter Boğa’da sizi nasıl etkiliyor? Yükselen burcunuza göre burç yorumunuzu okumayı unutmayın.

 

error: Content is protected !!